Німеччина триматиме війська в Прибалтиці стільки, скільки треба – глава МЗС

Четвер, 2 березня 2017, 20:37

Міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель заявив, Німеччина буде тримати війська в Прибалтиці так довго, наскільки це буде потрібно.

Про це він повідомив під час свого візиту до країн регіону, повідомляє Reuters.

Агенція відзначає, що Габріель відвідав 400 німецьких військових, які дислоковані у Литві та є частиною бойової групи НАТО з 1000 солдатів.

"Військова міць, яку Російська Федерація зосередила тут на кордоні – це абсолютно нераціонально, на мій погляд, тому що від цих країна (для РФ – ред..) нульова загроза", – сказав Габріель.

Агенція відзначає, що Габріель не повідомив ніяких подробиць, але сказав, що німецькі війська залишатимуться у Литві "стільки, скільки необхідно".

Нагадаємо, наприкінці лютого до Литви прибули німецькі БМП для батальйону НАТО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.