Польща заборонить працювати в МЗС тим, хто був на службі до 1989 року

Четвер, 9 березня 2017, 11:51

Уряд Польщі планує заборонити працювати в МЗС тим службовцям, які перебували на державній службі до 1989 року.

Про це йдеться у повідомленні МЗС Польщі.

"Поточні пропозиції, представлені МЗС, являють собою спробу системного впорядкування окремих питань (діяльності відомства – ред.), у тому числі і кадрових питань.

Існує обґрунтована необхідність перегляду кадрової політики, адже у відомстві працює багато людей, які не мають базової кваліфікацій, такої, як знання хоча б однієї іноземної мови", – йдеться у повідомленні.

У прес-службі відомства відзначили, що запропоновані поправки до закону про зовнішньополітичну службу також дозволять уникнути "перебування та працевлаштування в майбутньому на службу (до МЗС – ред.) людей, які співпрацювали з апаратом держави до 1989 року".

"За останні 28 років виросло нове покоління поляків. Настав час, щоб вони, молоді та не обтяжені минулим, представляли Польщу в світі", – резюмується у повідомленні прес-служби.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.