Турецькі літаки за день 141 раз порушили повітряний простір Греції

Вівторок, 16 травня 2017, 16:28

15 травня турецькі літаки і вертольоти незаконно вторглися в повітряний простір Греції 141 раз

Про це повідомили в Генштабі національної оборони країни, передає Euractive.

20 турецьких літаків F-16, 5 літаків CN-235 і 19 вертольотів увійшли в район польотної інформації Афін, не надавши план польоту.

У всіх випадках турецькі літаки були виявлені і перехоплені грецькими винищувачами, в той час як в дев'яти випадках процес перехоплення  був близьким до виникнення бойових ситуацій.

Крім того, два турецькі ракетні човни увійшли в грецькі територіальні води з південного сходу Егейського острова Агафонісі. Катери брали участь в навчаннях "Морський вовк", вони покинули грецькі води після наближення грецьких кораблів.

Міністерство закордонних справ Греції виступило з жорстким комюніке, в якому говориться, що цей інцидент "є грубим порушенням міжнародного права".

"Зрозуміло, що в Туреччині є сили, які не хочуть взаєморозуміння і добросусідських відносин між двома країнами", - заявили у грецькому міністерстві. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.