У Португалії страйкують держслужбовці, робота установ заблокована

П'ятниця, 26 травня 2017, 14:23

24-годинний страйк португальських державних службовців заблокував надання державних послуг, особливо в сфері охорони здоров'я і освіти.

Про це повідомляє Associated Press.

Деякі молодші і середні школи скасували заняття, в той час як лікарні відклали багато нетермінових медичних призначень. Зрив роботи також очікується на рівні урядових відомств.

Лікарі і медсестра вийшли на роботу, але допоміжний персонал на добу припинив виконувати свої обов’язки.

Національна федерація профспілок працівників державних установ, яка представляє понад 300 тисяч державних службовців, вимагає підвищення заробітної плати, виплати боргів за понаднормову роботу і встановлення 35-годинного робочого тижня для всіх співробітників, а не тільки за колективними договорами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Угода, що розлютила Макрона: як США та союзники змінюють світову систему безпеки

Безпекова угода США, Британії та Австралії спричинила скандал у трансатлантичній спільноті та стала викликом амбіціям Китаю в Індо-Тихоокеанському регіоні.

Східний фланг НАТО: як Румунія шукає інструменти для стримування РФ

Румунія однією з перших держав регіону відчула небезпеку від РФ, почавши вибудовувати систему противаг російському впливу.

Газовий шантаж Путіна: серйозно, проте Україна має шанси на перемогу

Серйозність ситуації на газовому ринку не означає неминучість програшу. Україна може зберегти транзит, завантажити ГТС і при цьому значно знизити ціни.