Клімкін потролив Путіна через "русскую Анну", назвавши Пушкіна українцем

Вівторок, 30 травня 2017, 17:28

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін назвав російського поета Олександра Пушкіна українцем, потроливши таким чином президента РФ Володимира Путіна через його заяви про київську княжну Анну Ярославну.

Про це Клімкін написав у своєму Twitter.

"Вважатиму Пушкіна українцем. Зрештою, українські Одеса і Крим неодноразово надихали його творчого генія", - заявив Клімкін.

"Проблема навіть не в тому, що Росія намагається "привласнити" Анну Ярославну, а в тому, що дійсно вважає Анну Київську росіянкою", - написав він.

Нагадаємо, 29 травня президент Росії Володимир Путін "присвоїв" у Парижі королеву Франції Анну Ярославну, назвавши доньку Ярослава Мудрого "русской Анной".

"З поїздки Петра Першого до Франції не почалася історія російсько-французьких відносин. Вона має набагато глибше коріння. Освічена французька публіка знає "русскую Анну" - королеву Франції", - сказав Путін.

Путін також назвав князя Ярослава Мудрого "нашим".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Угода, що розлютила Макрона: як США та союзники змінюють світову систему безпеки

Безпекова угода США, Британії та Австралії спричинила скандал у трансатлантичній спільноті та стала викликом амбіціям Китаю в Індо-Тихоокеанському регіоні.

Східний фланг НАТО: як Румунія шукає інструменти для стримування РФ

Румунія однією з перших держав регіону відчула небезпеку від РФ, почавши вибудовувати систему противаг російському впливу.

Газовий шантаж Путіна: серйозно, проте Україна має шанси на перемогу

Серйозність ситуації на газовому ринку не означає неминучість програшу. Україна може зберегти транзит, завантажити ГТС і при цьому значно знизити ціни.