Фінляндія заборонила російському вітрильнику заходити в свій порт

Понеділок, 28 серпня 2017, 17:18

Генеральний штаб сил оборони Фінляндії не дозволив російському навчальному вітрильному кораблю "Крузенштерн" зайти в порт головного міста Аландських островів Марієгамн.

Про це повідомляє Helsinki Sanomat.

Російська сторона надіслала запит на відвідини цієї території 18-20 вересня, однак фінська влада його відхилила. Причини відмови Геншаб не повідомив.

Під час міжнародної регати "Крузенштерн" улітку вже відвідав два інших фінських міста – Котка і Турку. На борту чотирищоглового барка "Крузенштерн" знаходяться 70 осіб екіпажу та 164 кадети. Портом приписки судна є Калінінград.

Запланований візит російського корабля на Аландські острови збігся у часі з російськими військовими навчаннями "Захід 2017", які пройдуть з 17 по 20 вересня. За словами фінського експерта з оборони Томаса Різа, візит кадетів на Аланди суперечитиме демілітиризованій зоні островів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Антикризова команда Джонсона: що стоїть за кадровими змінами у британському уряді

Британські консерватори втрачають підтримку – рейтинги навіть фіксують їхнє відставання від лейбористів. Чи вдасться Борису Джонсону переломити ситуацію?

"Україна показала прогрес у реформах, проте часто він був швидше формальний"

Пол Томсен: "Нинішнє відновлення від пандемії буде набагато швидшим, ніж очікувалося. Проте заходи з виходу з кризи створюють нові проблеми та підсилюють нерівність".

Гра на поглиблення кризи: куди заведе Румунію конфлікт усередині коаліції

Румунії загрожують дострокові вибори, наслідком яких може стати сповзання країни у зону нестабільності.