Фінляндія заборонила російському вітрильнику заходити в свій порт

Понеділок, 28 серпня 2017, 17:18

Генеральний штаб сил оборони Фінляндії не дозволив російському навчальному вітрильному кораблю "Крузенштерн" зайти в порт головного міста Аландських островів Марієгамн.

Про це повідомляє Helsinki Sanomat.

Російська сторона надіслала запит на відвідини цієї території 18-20 вересня, однак фінська влада його відхилила. Причини відмови Геншаб не повідомив.

Під час міжнародної регати "Крузенштерн" улітку вже відвідав два інших фінських міста – Котка і Турку. На борту чотирищоглового барка "Крузенштерн" знаходяться 70 осіб екіпажу та 164 кадети. Портом приписки судна є Калінінград.

Запланований візит російського корабля на Аландські острови збігся у часі з російськими військовими навчаннями "Захід 2017", які пройдуть з 17 по 20 вересня. За словами фінського експерта з оборони Томаса Різа, візит кадетів на Аланди суперечитиме демілітиризованій зоні островів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?

Антизахідна Грузія: як офіційне Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.