Посол України попередив про болючі наслідки для Scooter за відвідини Криму

П'ятниця, 4 серпня 2017, 14:14

Приїзд німецького гурту Scooter до анексованого Криму може обернутися для музикантів болючими наслідками.

Про це у своєму Twitter написав посол України в Німеччині Андрій Мельник.

"Scooter нелегально приїхав до Криму, попри наші застереження! Шкода. Дуже скоро нам доведеться зіпсувати хороший настрій Ей Пі Чі Бакстеру та компанії", - зазначив український дипломат.

Мельник нагадав, що за порушення українських законів гурту загрожує в’язниця. "У справі Scooter залучена прокуратура України, кримінальна справа матиме для Ей Пі Чі Бакстера болючі наслідки", - додав Мельник.

Нагадаємо, посол України Андрій Мельник зустрічався з менеджером гурту у Гамбурзі, щоб відмовити Scooter від виступу в анексованому Криму. Заступник генпрокурора України Євген Єнін раніше заявляв, що музикантам гурту загрожує до 8 років ув’язнення у разі приїзду в Крим в обхід українського законодавства.

Плани гурту відвідати окупований Крим розкритикувала депутат Європарламенту Ребекка Гармс.

Попри застороги, гурт Scooter таки прибув напередодні до анексованого Криму. Scooter виступить 4-го серпня на фестивалі  в Балаклавській долині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.