У Норвегії переможці виборів поки не домовилися про парламентську більшість

П'ятниця, 22 вересня 2017, 18:27
Версія для друку Коментарі

Лідери чотирьох консервативних партій Норвегії, які мають створити парламентську більшість під час другого терміну Ерни Солберг в якості прем'єр-міністра, поки не домовилися про умови співпраці.

Про це повідомляє The Local.

У резиденції прем'єр-міністра Ерни Солберг сьогодні відбулася двогодинна зустріч, яка не принесла чіткого рішення.

На зустрічі окрім Солберг, були лідери партії "Прогрес", Християнських демократів і Ліберальної партії.

Зокрема, поки що невідомо, чи увійдуть до більшості християнські демократи, які раніше заявляли, що не будуть об’єднуватися з популістською партією "Прогрес".

"У нас були хороші політичні дискусії, і ми вирішили знову зустрітися наступного тижня. Це означає, що ми не приймали жодних остаточних рішень", - сказав лідер християнських демократів.

Нагадаємо, за результатами парламентських виборів Консервативна партія Норвегії на чолі з чинним прем’єром Ерною Солберг та її коаліційний партнер партія "Прогрес" отримали 89 із 169 місць в парламенті.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter