Порошенко виступить на сесії ПАРЄ 11 жовтня

П'ятниця, 29 вересня 2017, 15:24

Президент України Петро Порошенко здійснить візит до Страсбурга, де 11 жовтня виступить на сесії Парламентської асамблеї Ради Європи.

Про це повідомляє прес-служба ПАРЄ.

На час сесії ПАРЄ, яка пройде у Страсбурзі 9-13 жовтня 2017 року, буде заслухано звернення президента Чехії Мілоша Земана та президента України Петра Порошенка.

Очікується, що Порошенко виступить на сесії ПАРЄ в середу, 11 жовтня, орієнтовно з 12:00 до 13:00 (за місцевим часом).

Також, згідно з порядком денним, 9 вересня буде здійснено запит на проведення термінових дебатів щодо двох звітів: "Надзвичайно тривожна гуманітарна ситуація щодо етнічної групи рогінджа" та "Новий український закон про освіту: основна перешкода для викладання рідною мовою національним меншинам".

Раніше повідомлялося, що секретаріат Парламентської асамблеї Ради Європи повідомив про візит до Страсбурга президента Петра Порошенка, хоча формальна процедура запрошення не була завершена.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.