Пілоти Ryanair проведуть 24-годинний страйк 20 грудня

Вівторок, 12 грудня 2017, 17:01
Версія для друку Коментарі

Пілоти ірландської авіакомпанії Ryanair, що входять до Асоціації пілотів авіаліній Ірландії, оголосили про наміри провести 24-годинний страйк.

Про це повідомляє Reuters.

Пілоти, більшість з яких мають звання капітана, у середу 20 грудня не вийдуть на роботу. Очкується, що страйк спричинить незручності для пасажирів і завдасть матеріальних збитків авіакомпанії.

Ryanair, яка не визнає профспілки, заявила, що заявку на проведення страйку підписали 28% пілотів і попередила їх про можливу втрату премій.

Причиною страйку є суперечка пілотів і авіакомпанії щодо умов оплати праці.

Ryanair базується в Ірландії, проте виконує польоти по всьому Євросоюзу і в ряд інших країн, використовуючи в якості великих пересадочних вузлів багато аеропортів.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter