Дефіцит держбюджету Франції вперше за 10 років відповідає правилам ЄС

Понеділок, 26 березня 2018, 12:39

Дефіцит державного бюджету Франції вперше за десять років відповідав правилам Європейського Союзу.

Про це свідчать статистичні дані за минулий рік, повідомляє Le Figaro.

Дефіцит країни в 2017 році склав 2,6 відсотка від ВВП країни, зменшившись з 3,4 відсотків у порівнянні із попереднім роком.

Правила ЄС вимагають, щоб країни зберігали дефіцит нижче 3 відсотків ВВП. Франція не дотримувалася правила після фінансової кризи 2008 року.

Міністр фінансів Франції Бруно Ле Мер сказав, що поліпшення свідчить про те, що пропозиції президента Еммануеля Макрона щодо скорочення державних витрат працюють.

"Я відношу це до зростання, яке повертається тому, що є довіра до рішень, які ми прийняли. Суд аудиторів у червні 2017 року оцінив, що дефіцит буде перевищувати 3%. Ми прийняли жорсткі рішення, і це дозволило нам отримати дефіцит менше, ніж 3%. Ми дотримувалися своїх зобов'язань", - додав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.