Україна і Польща розширять залізничне сполучення

Середа, 5 вересня 2018, 14:00

Україна та Польща ведуть роботу над розширенням залізничного сполучення – наразі опрацьовують два проекти.

Про це йшлося під час зустрічі міністра інфраструктури України Володимира Омеляна з його польським колегою Анджеєм Адамчиком у польському місті Криниця-Здруй, повідомили у Мінінфраструктури.

"Пряме залізничне сполучення між Україною і Польщею, започатковане 2016 року, - приклад успішної реалізації українсько-польських проектів. І наразі обидві країни активно працюють над розширенням залізничного сполучення між Україною і Польщею", - зазначив Омелян.

Він підтвердив, що наразі триває робота над двома проектами: відновлення функціонування залізничного сполучення за напрямком Перемишль - Мальховіце – Нижанковичі та започаткування регулярного пасажирського залізничного сполучення між Львовом та Любліном.

Сторони домовилися провести у жовтні цього року засідання двосторонньої робочої групи у Львові щодо розширення залізничного сполучення між країнами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Україна в центрі уваги світу. Як Захід зупиняє Путіна? Відеопідсумки тижня

Як змінюється відношення Заходу до підтримки України? І чи став військовий сценарій менш ймовірним? Головне за тиждень на "ЄвроПравді".

Що робити, якщо загубив паспорт за кордоном? Інструкція та лайфхаки

Як повернутися в Україну без паспорта? Цей текст варто прочитати кожному, хто принаймні іноді подорожує за кордон...

Перша річниця Байдена: де виграв, а де програв президент США

Що вдалося, а що ні президенту Джо Байдену? З якими результатами президент США підійшов до своєї першої річниці на посаді?