Кораблі Хорватії і Британії приєдналися до місії НАТО в Середземному морі

П'ятниця, 7 вересня 2018, 15:11

Кораблі хорватського і британського флотів приєдналися до морської операції НАТО "Sea Guardian" в Середземному морі.

Про це повідомляє сайт Альянсу.

Протягом наступних двох тижнів судно хорватський ракетний катер HRMV Vukovar і британський розвідувальний корабель HMS Echo приєднаються до інших суден та літаків союзників для патрулювання центрального Середземномор'я.

Sea Guardian - це операція з морської безпеки, в рамках якої НАТО підтримує ситуацію у Середземному морі. Операція допомагає запобігти тероризму та протидіяти можливим викликам безпеки.

З початку операції в листопаді 2016 року близько десяти країн Альянсу надавали судна, літаки та підводні човни для місії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?