Швейцарський університет скасував виступ прем’єра Чехії

Четвер, 22 листопада 2018, 14:31

Університет Цюріха скасував виступ прем'єр-міністра Чехії Андрея Бабіша на відкритті виставки про життя чеських мігрантів у Швейцарії.

Про це повідомляє Parlamentni Listy.

Університет прийняв таке рішення після отримання відкритого листа від колишніх чеських емігрантів, які розкритикували участь Бабіша, вказуючи, зокрема, на його зв’язки з органами державної безпеки в минулому.

"Саме з цієї причини видається надзвичайно невідповідним те, що колишній співавтор тоталітарного режиму говоритиме з людьми, які врятувалися від цього режиму", - заявили автори в листі.

Виставка про чеських емігрантів розпочнеться в університеті 3 грудня, і Бабіш повинен виступити з лекцією на її відкритті.

В той же час у прес-службі чеського уряду повідомили, що виступ Бабіша в університеті був скасований через робочий графік прем’єра і зараз визначають нову дату для виступу. Сам Бабіш завжди заперечував зв’язки із спецслужбами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?