США, Канада та Мексика підписали нову торгову угоду замість NAFTA

П'ятниця, 30 листопада 2018, 17:59

Президент США Дональд Трамп, прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо і президент Мексики Енріке Пенья Ньєто на полях саміту G20 підписали нову торговельну угоду - USMCA, що замінить угоду NAFTA, яка припинила своє інсування.

Про це повідомляє AP.

"Це був довгий і важкий шлях. На ньому зустрічалося багато перешкод і зловживань, однак ми прийшли до цього моменту. Це визначний момент для всіх наших країн" - заявив Трамп.

Тепер угоду мають затвердити законодавчі органи трьох країн.

Угода NAFTA, що діяла з 1994 року, буде анульована. Нова угода USMCA вперше охопить сферу фінансових послуг, цифрової економіки.

Раніше Трамп називав USMCA найсучаснішою і збалансованою торговою угодою в історії США. В той же час, за його словами, угода NAFTA є катастрофічною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.