Люксембург має стати першою країною з безкоштовним громадським транспортом

Четвер, 6 грудня 2018, 11:39

Люксембург влітку має стати першою країною світу, яка зробить весь громадський транспорт безкоштовним, намагаючись таким чином сприяти захисту довкілля.

Про це пише The Guardian.

Прем'єр-міністр Люксембургу Ксав'є Бетель у середу був приведений до присяги на другий термін. Новий уряд також розглядає питання про легалізацію рекреаційного використання конопель та запровадження двох нових державних свят.

Люксембург, столиця маленького герцогства, страждає від одних із найгірших заторів у світі. 

У ньому мешкає близько 110 тис. осіб, але ще 400 тисяч їздять у місто на роботу. Дослідження показало, що 2016 року водії столиці витратили в середньому 33 години у пробках.

Хоча в цілому в країні живе 600 тисяч осіб, майже 200 тисяч щодня перетинають кордон з Франції, Бельгії та Німеччини для роботи в Люксембурзі.

Люксембург демонструє прогресивне ставлення до транспорту. Цього літа уряд запровадив безкоштовний транспорт для дітей та молоді до 20 років.

Учні середніх шкіл можуть використовувати безкоштовні автобуси між закладом та домом. Загалом проїзд терміном до двох годин коштує лише 2 євро, що в країні на всього 2,590 кв. км охоплює практично всі поїздки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?