Німецькі пивовари почнуть вказувати кількість калорій на пляшках

П'ятниця, 18 січня 2019, 18:35

Німецькі пивовари з цього року почнуть вказувати на пляшках інформацію про кількість калорій, що містяться в напої.

Про це повідомляє DPA.

Єврокомісія раніше пригрозила вимагати такого маркування, але в Федерації пивоварів і приватних броварень Німеччини заявили, що роблять такі кроки за власним бажанням. Нові етикетки будуть введені в дію протягом 2019 року.

Поки що закони ЄС не вимагають, щоб алкогольні напої поставлялися з харчовим маркуванням. Але опитування, проведене на замовлення для пивоварів, показало, що 52% німецьких споживачів будуть раді такій інформації.

Глава федерації пивоварів Норберт Ейхель сказав, що виробникам пива нема чого приховувати, а більшість споживачів у даний час переоцінюють кількість калорій, яке вони отримують.

"У пляшці pilsner міститься в середньому 200 калорій. Але багато споживачів вважають, що це 300, 400 або навіть 500 калорій", - сказав він.

Пивовари сподіваються, що і винороби наслідуватимуть їх приклад.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.