Український професор втретє очолив комітет Ради Європи з протидії тортурам

фото
Вівторок, 12 березня 2019, 20:07

Миколу Гнатовського втретє переобрали президентом Європейського комітету з питань запобігання катуванням чи нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню.

Про це повідомляє пресс-служба Ради Європи.

"Під час свого пленарного засідання комітет переобрала Миколу Гнатовського в якості президента. Пан Гнатовський - професор міжнародного права Національного університету імені Тараса Шевченка, Київ (Україна)", - йдеться у повідомленні.

 
фото - coe.int

Заступниками Гнатовського стали представники Ірландії та Данії.

Це лише вдруге за 30 років роботи комітету, коли голову переобрали на третій термін. Гнатовський очолював комітет у 2015 і 2017 роках.

 Комітет проти тортур є одним з органів Ради Європи. Він організовує відвідини місць утримання осіб, які перебувають під вартою в 47 країнах-членах РЄ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Антизахідна Грузія: як офіційний Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.

Повернення до Міжмор’я: як оновлена польська концепція може допомогти Україні

Україна потребує допомоги, щоб набуття членства у ЄС було максимально плавним та ефективним. Допомогти у цьому може колишня геополітична концепція Міжмор’я.

Секрети у шафі Трампа. За що ФБР переслідує експрезидента США та що йому загрожує

Першим про обшуки розповів сам Дональд Трамп, звинувативши владу в політичних переслідуваннях. Але у ФБР пояснили, що ситуація справді серйозна...