Петиція про Голодомор на сайті парламенту Німеччини зібрала 10 тисяч підписів

Неділя, 12 травня 2019, 11:17

Петиція щодо визнання Голодомору в Україні 1932-1933 років геноцидом українського народу, опублікована на сайті парламенту Німеччини, зібрала вже понад 10 тисяч підписів з необхідних 50 тисяч.

Про це повідомляє "Європейська правда".

Нагадаємо, наприкінці квітня на сайті парламенту Німеччини з’явилася петиція щодо визнання Голодомору в Україні геноцидом. Петицію мають право підтримувати також громадяни України.

Читайте також
На сайті парламенту Німеччини з’явилася петиція щодо визнання Голодомору геноцидом українців

У тексті петиції йдеться, що німецький Бундестаг, як і 23 уряди інших країн світу, має визначити, що Голодомор в Україні в 1932-1933 роках - це геноцид українського народу, спричинений радянським режимом під керівництвом Сталіна.

Щоб німецькі депутати розглянули петицію, вона має зібрати 50 тисяч голосів. Підписати петицію можна до 27 травня. Станом на 12 травня петиція зібрала 10 338 підписів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Перша річниця Байдена: де виграв, а де програв президент США

Що вдалося, а що ні президенту Джо Байдену? З якими результатами президент США підійшов до своєї першої річниці на посаді?

"Допомогти європейцям повірити в Європу": чого чекати від нової голови Європарламенту

Вперше євроінституцію очолює представниця Мальти – найменшої країни ЄС. Хто така Роберта Метсола, що вона обіцяє та з чим буде боротися на чолі Європарламенту?

Україна змінює суддю в ЄСПЛ: головне про кандидатів, проблеми та процедуру

Суддя ЄСПЛ, призначений від нашої держави, братиме участь у розгляді всіх скарг, поданих проти нашої держави, а також міждержавних справ за позовами України до держави-агресора.