У парламенті Грузії назвали прикрим рішення Зеленського повернути громадянство Саакашвілі

Середа, 29 травня 2019, 14:19

У парламенті Грузії заявили, що рішення президента України Володимира Зеленського про повернення українського громадянства Міхеілу Саакашвілі є прикрим, але грузинсько-українські відносини набагато важливіші.

Про це заявив віце-спікер парламенту Грузії Гія Вольський, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на "Грузия Online".

Як зазначив Вольський, залучення Саакашвілі в українську політику принесе шкоду, оскільки, за його оцінкою, екс-президент Грузії – брехун.

"Я взагалі утримався б від оцінки рішень Зеленського, оскільки зробити нам разом, Україні та Грузії, потрібно багато. Нам слід зробити дуже важливі й серйозні кроки у всіх напрямках, в тому числі в цій напруженій обстановці. Виходячи з цього, тема союзництва для нас пріоритетна", - сказав він.

"Рішення Зеленського є прикрим, однак коли ці два питання ставиш на ваги в глобальному масштабі, грузинсько-українські стосунки набагато важливіші і масштабніші, ніж те, яке рішення буде прийнято ними щодо Саакашвілі", - заявив Гія Вольський.

Нагадаємо,  28 травня президент Володимир Зеленський вніс зміни до указу свого попередника Петра Порошенка та повернув громадянство екс-губернатору Одеської області Міхеілу Саакашвілі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: