Голова Моніторингового комітету ПАРЄ: депутати асамблеї цінують гроші більше за принципи

Середа, 26 червня 2019, 18:44

Доповідач за резолюцією про підтвердження повноважень російської делегації, британець Роджер Гейл, вважає, що Парламентська асамблея пожертвувала принципами організації на користь російських грошей.

Про це він заявив у виступі на засіданні ПАРЄ, повідомляє зі Страсбурга кореспондент "Європейської правди".

Представляючи резолюцію, Гейл, який є головою Моніторингового комітету ПАРЄ, наголосив, що профільний комітет змінив підготовлену ним резолюцію до непізнаваності, оскільки прибрав з неї положення про накладання обмежень на делегацію росіян.

"Я вважаю, що у нас є зобов’язання перед сім’ями людей, які втратили життя у літаку (авіалайнера MH17), перед сім’ями моряків, а також перед багатьма іншими людьми", - заявив він.

По завершенню дебатів він знову взяв слово, попередивши, що делегати ПАРЄ, безумовно підтвердивши повноваження делегації РФ, "продали" власні принципи на користь російських грошей.

"Дехто із тих, хто є у цій кімнаті, вважають, що гроші нам потрібні більше, ніж принципи", - заявив доповідач.

"Я можу дивитися у дзеркало вранці. Але я не знаю, як багато з тих, хто голосував інакше (на користь РФ), можуть дивитися у дзеркало так само", - звернувся він до колег.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

А Ердоган проти: навіщо Туреччині блокувати розширення НАТО

Чи використає Анкара своє право вето для блокування членства Фінляндії та Швеції? Такий демарш більш схожий на запрошення західних країн до торгу.

Сенатор, що воює за РФ: через кого у США загальмували нову допомогу Україні

Влітку 2018 року Ренд Пол їздив у Москву, привіз звідти конфіденціальний лист до Трампа. І нібито намагався стати посередником у врегулюванні "українського питання".

Павло Клімкін: В України не може бути мирної угоди з цією Росією

"США показали рішучість, мовляв, "Ми Росію закатаємо в асфальт". Але як закатувати – відповіді немає"