Макрон оголосив про створення французьких космічних сил

Неділя, 14 липня 2019, 12:19

Президент Франції Еммануель Макрон заявив у суботу, що схвалив створення Космічного командування у складі ВПС Франції для підвищення обороноздатності країни.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на France24.

Оголошення, зроблене напередодні національних урочистостей з нагоди Дня взяття Бастилії у Франції, віддзеркалює подібну  ініціативу в США, яку відстоює президент Дональд Трамп.

"Щоб забезпечити розвиток і зміцнення наших можливостей в космосі, у вересні буде створено вище космічне командування", - сказав Макрон.

Він назвав відновлення військової уваги до космосу "справжньою проблемою національної безпеки".

Читайте також
У НАТО затвердили нову політику у сфері космосу

У минулому році Макрон говорив про необхідність стратегії космічної оборони.

"Нова космічно-військова доктрина, запропонована мені міністерством оборони, яку я затвердив, дозволить нам забезпечити нашу оборону в космосі",- додав він.

"Ми зміцнимо наші знання про ситуацію в космосі, будемо краще захищати наші супутники, в тому числі і в активному режимі", - сказав Макрон.

Декларована Францією зацікавленість у підвищенні своєї військової готовності в космосі слідує за збільшенням витрат і інтересу до цієї сфери з боку Сполучених Штатів, Китаю та Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Небезпечна Нормандія: хто та як тиснув на Єрмака під час зустрічі у Парижі

Формула "3+1", за якою Франція та Німеччина були на боці України, дала тріщину. Щоб уникнути найгіршого сценарію, Київ мусить діяти на упередження.

Павло Клімкін: Бліцкриг на всю Україну неможливий, але щодо Києва у Кремлі є сценарій

"Для Зеленського проблема номер один – це не постачання зброї. Головна мегазадача – це реальна експансія німецького бізнесу в Україну".

Більше підтримки для України: чого чекають від своїх урядів громадяни європейських країн

Чи готові західні лідери посилити дипломатію не самими лише санкціями, а й військовою підтримкою в разі найгіршого сценарію?