Противники незалежної Каталонії вперше з 2017 року переважають над її прихильниками

П'ятниця, 26 липня 2019, 13:12

Підтримка незалежності Каталонії впала на 4 пункти, і вперше з 2017 року кількість прихильників відокремлення є меншою за число тих, хто хоче лишитися у складі Іспанії.

Такими є дані Центру досліджень громадської думки, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на газету La Vanguardia.

Зокрема, 48,3% каталонців відкидають перетворення Каталонії в незалежну державу, в той час як 44% підтримали б цей варіант на референдумі.

 5,5% респондентів не знають відповіді на це питання і 2,1% не стали на нього відповідати.

Опитування за участі 1500 осіб проводилося з 25 червня по 17 липня – після дострокових виборів і на тлі судового процесу над організаторами референдуму 1 жовтня 2017 року і ініціаторами проголошення незалежності автономії.

Читайте також
Глава Каталонії постане перед судом за демонстрацію символів відокремлення від Іспанії

Зазначається, що це перше з часу референдуму про незалежність опитування, яке показало, що більше каталонців проти незалежності, ніж за неї. Ще у березні 48,4% опитаних підтримали незалежність і 44,1% - відкинули її.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Україна змінює суддю в ЄСПЛ: головне про кандидатів, проблеми та процедуру

Суддя ЄСПЛ, призначений від нашої держави, братиме участь у розгляді всіх скарг, поданих проти нашої держави, а також міждержавних справ за позовами України до держави-агресора.

Більше безпеки, менше корупції: чому ЄС змінює свою думку щодо ядерної енергії

Найближчим часом ЄС може докорінно змінити свої підходи до ядерної енергетики. І це однозначно добра новина для України.

Почути Донбас: чого вимагає Україна на процесі в ЄСПЛ щодо злочинів Кремля

Ми прагнемо притягнути до відповідальності РФ за масові порушення прав людини на сході України та зупинити ці порушення...