Ватикан скасував імунітет посла у Франції, якого підозрюють у домаганнях

Понеділок, 8 липня 2019, 18:52

Ватикан скасував імунітет свого посла у Франції Луїджі Вентури, якого звинувачують у "сексуальній агресії" в мерії Парижа.

Про це повідомляє "Європейська правда" із посиланням на Le Figaro.

"Міністерство Європи та закордонних справ, яке передало Святому Престолу прохання про скасування імунітету апостольського нунція у Франції, отримало підтвердження від Святого Престолу про відмову від імунітету за запропонованою процедурою", - сказав прессекретар МЗС Франції.

Нунцій Святого престолу у Франції 74-річний архієпископ Луїджі Вентура, який займає цю посаду в Парижі протягом останнього десятиліття, підозрюється в тому, що він торкався сідниць співробітника мерії чоловічої статі під час новорічного виступу мера Анн Ідальго.

Розслідування проти Вентури відкрили у лютому. Пізніше було подано ще дві подібні скарги, заявники повідомили про подібні інциденти у 2018 році.

Сам Вентура заперечує всі обвинувачення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".

Німеччина штовхає до війни та руйнує своє майбутнє в Україні. Це має зупинитися

Німеччина дедалі більше стає пособником агресора у сприйнятті українців. Йдеться про наслідки, що збережуться на десятиріччя.

Путін, НАТО і Саакашвілі: що об'єднує Україну та Грузію в умовах агресії РФ

І окупована частина Грузії, і окупована частина України об'єднані РФ Південним військовим округом. А отже, одразу після атаки на Україну буде атака на Грузію.