Британська Лейбористська партія обрала нового лідера

фото
Субота, 4 квітня 2020, 14:27

Новим лідером британської Лейбористської партії обраний 57-річний сер Кір Стармер. Він замінить на посту Джеремі Корбіна.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на ВВС.

Стармер в голосуванні серед членів партії переміг двох кандидатів - Ребекку Лонг-Бейлі і Лізу Ненді. Результати були оголошені по електронній пошті після того, як плани на публічний захід були скасовані через кризу з коронавірусом.

 

Адвокат, який став депутатом парламенту Британії в 2015 році, переміг в першому турі голосування, набравши понад 50% голосів.

Він сказав, що його завданням буде "вести цю велику партію в нову еру з упевненістю і надією".

У відеозверненні, опублікованому партією, він заявив, що бути обраним було "честю і привілеєм", і висловив надію, що лейбористи "коли прийде час, можуть знову служити нашій країні - в уряді".

Він також вибачився за "пляму" антисемітизму, яка переслідувала лейбористів останніми роками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?