Головлікар Шотландії пішла у відставку через порушення карантину

Понеділок, 6 квітня 2020, 09:48

Головний лікар Шотландії пішла у відставку після двох поїздок до свого другого будинку, що заборонено правилами карантину.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на BBC.

Доктор Кетрін Колдервуд вибачилася за свої дії і спочатку заявила, що має намір продовжувати виконувати свою роль на посаді.

Її підтримала перший міністр Нікола Стерджен, яка сказала, що Колдервуд зробила помилку, але повинні залишитися на своїй роботі.

Але пізніше в неділю Колдервуд опублікувала заяву, в якій повідомила про свою відставку.

Вона сказала, що зробила це після того, як знову поговорила з першим міністром, і погодилася з нею, що зосередження на її порушення може відвернути увагу від відповідних заходів на пандемію.

Раніше Колдервуд отримала попередження від поліції через порушення правил ізоляції після того, як в місцевих ЗМІ опублікували фотографії, зроблені в суботу, коли лікар з родиною відвідали свій другий будинок, розташований більше ніж за годину їзди автомобілем від її будинку в Единбурзі.

Раніше Колдервуд закликала громадськість залишатися вдома, щоб врятувати життя і захистити систему охорони здоров’я.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

На порозі зимової кризи: чим загрожує Європі рекордне зростання цін на газ

Ризик масштабних перебоїв з електропостачанням стає для Європи цілком реальним. Це може серйозно загальмувати відновлення економіки ЄС.

Литва проти Китаю: як маленька країна Балтії кидає виклик азійській наддержаві

Більше, аніж будь-яка інша європейська країна, у конфлікт із Китаєм втягнулася маленька Литва. Чому Вільнюс зважився на протистояння та які наслідки це матиме?

Війна регуляторів: чому Україна втратила баланс між захистом ринку та споживача

Як знайти баланс між інтересами споживача і захистом нацвиробника? Для ЄС це питання давно вирішене. Але для України це – нерозв'язна проблема.