Секс-працівники просять Макрона про фінансову допомогу через кризу

Понеділок, 6 квітня 2020, 17:25

Асоціації захисту працівників секс-бізнесу звернулися до президента Франції Еммануеля Макрона з проханням створити надзвичайний фонд, щоб підтримати потерпілих у коронавірусній кризі співробітників індустрії.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Le Figaro.

Від початку дії карантинних обмежень у зв’язку з коронавірусом працівники сексуального бізнесу опинилися у скрутному фінансовому становищі, сказано в листі.

Читайте також
В Італії почали карати за секс з проститутками: це порушує декрет про коронавірус

"Необхідно створити надзвичайний фонд, який дозволить замістити дохід на період дії заходів", - йдеться у листі Федерації червоних парасольок (Fédération Parapluie Rouge), яка об’єднує асоціації, що опікуються охороною здоров’я секс-працівників у Франції. 

Цей фонд стане "єдиним рішенням, яке допоможе запобігти ризиками для сексуальних працівників… Це питання суспільної охорони здоров'я", - сказано у зверненні до президента. 

Оскільки повії не мають змоги працювати через карантинні обмеження, вони зіткнулись із падінням доходів та "вкрай нестабільною фінансовою ситуацією", зазначають у федерації.

Незначна частина секс-працівників у Франції мають статус самозайнятих. Більшість працівників сфери не можуть претендувати на допомогу для самозайнятих у розмірі 1500 євро, яку надає держава.

Нагадаємо, після закриття борделів і кордонів у зв’язку зі спалахом коронавірусу тисячі іноземних повій у Німеччині опинились на вулиці.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Німецькі несподіванки: чим завершилися головні вибори року

У Німеччині ще рахують голоси, але коаліціада вже почалася. Хто став переможцем гонки і хто отримає "золоту акцію" у формуванні коаліції?

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.