ЄС виділить Румунії близько €900 млн на першу автомагістраль через Карпати 

Четвер, 3 вересня 2020, 14:17

Єврокомісія погодила надання Румунії 875,5 млн євро для спорудження першої автомагістралі через Карпати, який забезпечить сполучення від Чорного моря до кордону з Угорщиною. 

Про це йдеться у документі Єврокомісії, з яким ознайомилася "Європейська правда".

Йдеться про першу ділянку Сибіу-Пітешті у центральній Румунії - частину автомагістралі, яка стане першою автомагістраллю через румунські Карпати та забезпечить безперешкодне сполучення через всю територію Румунії від порту Констанца до Недлака на угорському кордоні. 

Проєкт є частиною загальноєвропейського інфраструктурного проєкту "Транс'європейські транспортні мережі".

 

"Цей проєкт вирішить серйозну проблему транспортної мережі Румунії. Він підвищить безпечність, скоротить час поїздок та знизить вартість поїздок для пасажирів і транспортування вантажів", - зазначила єврокомісар Еліза Феррейра.

Завершення будівництва планують на 2026 рік. 

Також Єврокомісія погодила виділення Румунії 578,4 млн євро для покращення механізму реагування на надзвичайні ситуації, що передбачає придбання обладнання і навчання фахівців екстрених служб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Тяжкі часи для Орбана: чому нова перемога угорської влади більш не є гарантованою

Команді Віктора Орбана доведеться пройти найважче політичне випробування за останні 12 років свого безперервного правління.

Інша енергетика: як Україні стати експортером водню до ЄС

Чи зможе Україна стала гравцем та партнером ЄС на ринку зеленого водню? Це реально, але час на впровадження необхідних реформ швидко спливає.

Пробудження дракона: чому Уельс заговорив про незалежність від Британії

Вихід Британії зі складу ЄС дав "друге дихання" національним рухам Сполученого Королівства. Досі у цьому контексті дуже рідко згадували валлійців - як виявилося, дарма.