Латвія готова розглянути купівлю "Спутника V", якщо вакцину схвалить ЄС

П'ятниця, 5 березня 2021, 18:50

Міністр охорони здоров'я Латвії Даніель Павлютс заявив, якщо Європейське агентство з лікарських засобів схвалить до використання вакцину "Спутник V" в ЄС, то Латвія розгляне можливість її придбання.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Delfi.

"Ми будемо використовувати кожну безпечну і науково обґрунтовану можливість зберегти життя і здоров'я людей Латвії", - заявив Павлютс агентству LETA.

Читайте також
Столичний регіон Італії попросив уряд про виробництво "Спутника V"

Міністр зазначив, що приймаючи рішення щодо придбання "Спутника V", відомство розглядатиме доступність вакцин. За його словами, вже в середині року у Латвії буде доступно дуже багато вакцин від семи виробників. 

Радниця міністра Ласма Біндер відзначила, що Міністерство охорони здоров'я розглядало таку можливість і вирішило, що буде формувати портфель вакцин з препаратів, рекомендованих Європейським агентством з лікарських засобів. 

Додамо, прем’єр-міністр Литви Інгріда Шимоніте раніше заявила, що її країна не закуповуватиме російську вакцину "Спутник V", навіть якщо її затвердить Європейське агентство з лікарських засобів.

Агентство цього тижня заявило, що почало експертизу "Спутник V" - процес, який може призвести до його схвалення для використання у всіх 27 країнах ЄС.

Вакцина "Спутник V" вже схвалена або розглядається для схвалення в трьох країнах-членах ЄС - Угорщині, Словаччині та Чехії. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua