У Польщі зафіксували найвищий з квітня приріст заражень коронавірусом: понад 28 тисяч

Середа, 24 листопада 2021, 15:17

У Польщі 24 листопада повідомили про понад 28 380 нових хворих на коронавірус, що є найбільшим показником осінньої хвилі епідемії. 

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє RMF24.

Перед цим останній раз подібні показники реєстрували на початку квітня 2021 року, коли спадала весняна хвиля. На її піку в окремі дні показники перевищували 35 тисяч хворих. Нагадаємо, населення країни - близько 38 млн.

Найбільше нових заражень, понад 5 тисяч, припадає на Мазовецьке воєводство, понад 3000 - на Сілезьке і більше 2 тисяч - на Великопольське, Нижньосілезьке та Малопольське воєводства. 

Померли за останню добу 460 коронахворих. З них 118 людей не мали інших супутніх захворювань. 

У лікарнях перебувають 18 707 хворих, з них 1613 потребують кисню. Рівно тиждень тому ці показники складил 15 316 і 1326 відповідно.

Заступник міністра охорони здоров’я Вальдемар Краска зазначив, що країна, схоже, наближається до піку цієї хвилі епідемії. "Зростання кількості заражень від тижня від тижня вже сповільнилось. За нашими спостереженнями, ми вже наближаємось до піку четвертої хвилі", - сказав він.

У Польщі на цей час повністю вакциновані від коронавірусу близько 53% населення. Це нижчий показник, ніж середній у ЄС (65,7%).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Паспорти для діаспори та ворогів Путіна: що змінює Зеленський у правилах громадянства

Ті, хто вирішить мати кілька громадянств, стикнуться із забороною працювати у держструктурах, бути долученими до політичної діяльності тощо...

Погрози РФ та кримський наступ України: як Київ та Москва билися на полях ОБСЄ

Атаки Кремля у Стокгольмі наштовхнулися на потужний фронт підтримки України демократичною спільнотою.

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.