Саміт ЄС надішле сигнал підтримки шляху України до членства в Євросоюзі - прем’єр Італії

Середа, 23 березня 2022, 11:35

Лідери Євросоюзу на саміті 24-25 березня надішлють політичний сигнал щодо своєї підтримки процедурі приєднання України до ЄС.

Про це напередодні саміту лідерів ЄС заявив у італійському парламенті прем’єр-міністр Маріо Драгі, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на агентство Ansa.

"Європейська рада також підтвердить свою підтримку шляху України до членства в ЄС. Цей процес займає багато часу, необхідного для забезпечення реальної та функціональної інтеграції. Але, як я також підтвердив учора у парламенті, Італія перебуває поряд з Україною у цьому процесі. ЄС уже активував процедуру, але зараз важливо надіслати Києву додатковий підбадьорливий сигнал", - зазначив Маріо Драгі.

"Не будьте курортом для вбивць": Зеленський виступив у парламенті Італії

Італія хоче, щоб Україна приєдналася до Європейського Союзу, заявив у вівторок в парламенті прем’єр-міністр Італії Маріо Драгі після виступу Володимира Зеленського.

Нагадаємо, у Єврокомісії обіцяють якомога швидше підготувати офіційний висновок щодо готовності України отримати статус кандидата на вступ до ЄС.

В Офісі президента України наполягають, що робота Єврокомісії буде суттєво швидшою, ніж щодо інших держав, які проходили цей шлях.

Оптимістичний, але водночас реалістичний термін надання Україні статусу кандидата – це саміт ЄС наприкінці червня 2022 року.

Докладніше про процедуру, що має привести Україну до членства у ЄС, та про виклики на цьому шляху читайте в статті редактора "Європейської правди" Сергія Сидоренка Кандидатський максимум: як Єврокомісія планує просувати Україну до членства у ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: