Хорватія висилає 24 співробітників посольства РФ

Понеділок, 11 квітня 2022, 15:27

У понеділок Хорватія заявила про видворення 24 співробітників російського посольства через вторгнення Росії в Україну та "жорстоку агресію".

Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє Reuters.

Зазначається, що серед 24 осіб, які підлягають видворенню, - 18 дипломатів.

У міністерстві закордонних справ Хорватії повідомили, що російського посла викликали до відомства через "жорстоку агресію проти України та численні злочини, вчинені (там)".

"Російську сторону повідомили про скорочення адміністративно-технічного персоналу посольства Російської Федерації в Загребі", - йдеться у повідомленні.

З початку повномасштабної війни Росії проти України дружні до України держави вислали загалом 445 дипломатів та співробітників російських дипломатичних установ. 

Про вислання дипломатів оголосили загалом 28 країн, не рахуючи Євросоюзу як блоку та ООН. 

Найбільше росіян вислали з дипломатичних місій у Польщі та Німеччині (понад 40), Франції, Словаччині, Словенії та Італії (30 і більше). 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.

НАТО йде на кордон до Росії: як з'явилося історичне рішення та чого ще чекати від саміту в Мадриді

Тепер протяжність наземного кордону Росії та НАТО зросте більше ніж удвічі, а Балтійське море перетвориться на "внутрішнє озеро НАТО"...