У Макрона обіцяють посилювати санкції проти РФ після його перемоги на виборах

Понеділок, 25 квітня 2022, 13:48

Держсекретар Франції у європейських справах Клеман Бон зазначив, що Франція після переобрання президента Еммануеля Макрона на другий термін продовжить виступати за посилення санкцій проти Росії, не приховуючи від громадян, що це означає певні труднощі.

Як повідомляє "Європейська правда", про це він сказав в інтерв’ю CNN.

Бона запитали, чи, на його думку, Макрону вдасться зберегти підтримку, якщо він продовжить посилювати санкції проти Росії за її агресію проти України, тому що це впливає на добробут людей. 

Він визнав, що ситуація непроста, тому що санкції не можуть не мати такого впливу. 

"Ми повинні посилювати санкції, оскільки війна все ще продовжується, ми не можемо це полишити. Водночас ми також маємо захистити людей, особливо найбідніших, від зростання цін на продукти та енергетику. Отже, ми маємо бути дуже прозорими та чіткими: ми будемо їх захищати, однак ми не можемо сказати, що ситуація стане легкою – що ми будемо чинити тиск на Росію та не мати від цього жодних наслідків", - зазначив держсекретар.

Він зауважив, що Макрон чітко казав про це ще від початку повномасштабного російського вторгнення. 

"Так, санкції матимуть вплив на життя французького народу, ми впораємося з цим. Ми намагатимемося пом’якшити цей вплив, але ми не можемо сказати, що війна не має жодної ціни", - сказав Клеман Бон. 

Нагадаємо, за фінальними результатами другого туру, Еммануеля Макрона переобрали президентом Франції з результатом 58,54% голосів. Водночас, його опонентка Марін Ле Пен програла із меншим відривом, ніж на минулих виборах, а явка виборців виявилася найнижчою з 1969 року. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: