Влада Польщі планує забрати у посольства Росії базу відпочинку

фото
П'ятниця, 13 травня 2022, 16:32

Державне лісництво Польщі має намір через суд домогтися від російського посольства звільнити базу відпочинку в Скуб’янці неподалік від Варшави.

Про це повідомив представник лісництва Міхал Гзовський, пише "Європейська правда" з посиланням на TVN24.

Посольство Росії з 1980-х років орендує базу відпочинку в районі Скуб'янки на Зегжинському водосховищі під Варшавою. У 2010 році договір оренди було вкотре продовжено. 

 
Фото: TVN24

Директор держлісництва Юзеф Кубіца повідомив, що у середині квітня Варшава в односторонньому порядку розірвала договір оренди через війну Росії в Україні.

"Як орендарі, ми не могли терпіти офіційних представників держави, які вбивають, ґвалтують і штурмують", - сказав Кубіца.

 
Фото: TVN24

Посольство Росії не погоджується з розірванням договору, тому лісництво звертається до суду.

За словами лісництва, росіяни дали підстави попрощатися з ними, не дотримуючись усіх умов землекористування. З лютого на рахунок Яблонського лісництва, яке є стороною договору, перестали надходити кошти за оренду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.