Законопроєкт про $40 млрд для України везуть Байдену у Південну Корею 

П'ятниця, 20 травня 2022, 21:47

Законопроєкт про допомогу Україні на суму 40 мільярдів доларів перебуває в дорозі до Південної Кореї, щоб його міг підписати президент США Джо Байден, який зараз відвідує цю країну.

Цю інформацію підтвердив CNN представник Ради національної безпеки США, пише "Європейська правда".

Законопроєкт "доставляє той, хто вже їздив у регіон у рамках своїх службових обов’язків", повідомив співрозмовник.

"Законопроєкт прямує до Південної Кореї для підписання президентом, і його везе людина, яка вже їздила до регіону в рамках своїх офіційних обов'язків", - сказав представник Ради нацбезпеки США.

Схвалений законопроєкт передбачає загальну військову допомогу у розмірі 20 мільярдів доларів, понад 8 мільярдів доларів у вигляді загальної економічної підтримки України, майже 5 мільярдів доларів у вигляді глобальної продовольчої допомоги для вирішення потенційної нестачі продовольства та понад 1 мільярд доларів у вигляді сукупної підтримки біженців.

За даними видання The Washington Post, у ньому також передбачено передачу Україні сучасних американських систем протиповітряної оборони Patriot.

Речник Пентагону Джон Кірбі раніше цього місяця сказав, що фінансування для швидкого надання зброї Україні, яке використовував Байден останнім часом, вичерпається до третього тижня травня, якщо не виділити нові кошти. Саме тому швидке підписання законопроєкту є таким нагальним.Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: