Штайнмаєр закликав Путіна до прямих і серйозних переговорів з Зеленським

Середа, 25 травня 2022, 20:30

Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр закликав президента Росії Владіміра Путіна негайно вивести війська з України.

Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє Spiegel.

"Поважайте суверенітет України, припиніть воювати" - сказав Штайнмаєр.

"Пане Путін, припиніть страждання та руйнування в Україні! Виведіть свої війська! І не відмовляйтеся від прямих і серйозних переговорів з президентом Зеленським!" - заявив він.

За словами Штайнмаєра, загарбницька війна Путіна зачіпає не лише народ України. Через те, що в українських морських портах заблоковані мільйони тонн зерна, світові ціни на зерно різко зросли, пояснив він.

Нагадаємо, президентка Європарламенту Роберта Метсола просить припинити риторику про "збереження обличчя" Путіна.

Як повідомлялося раніше, редакції "Європейської правди" та "Української правди" виступили з редакційною статтею, у якій пояснили, чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу.

Ось англомовна версія цієї статті, яку варто поширювати у західних державах: The Illusion of Compromise. Concessions to Russia Proposed by the NYT Will Defeat the West.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?