В Італії перехопили партію кокаїну на 4,3 тонни - одну з найбільших у Європі

Вівторок, 7 червня 2022, 18:19

Фінансова поліція в італійському Трієсте перехопила партію кокаїну вагою 4,3 тонни, що вважають однією з найбільших перехоплених партій цього наркотику у Європі. 

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє Ansa.

Окрім кокаїну, правоохоронці вилучили також 1,8 млн євро готівкою і кілька автомобілів. 

Також затримали 38 осіб, причетних до перевезення партії з Колумбії до Європи. Ймовірні члени ланцюжка знаходяться в Італії, Словенії, Хорватії, Нідерландах, Болгарії та Колумбії. 

Орієнтовну вартість вилученого наркотика оцінюють в 96 млн євро для збуття "оптом" кримінальним групам, а у разі роздрібного продажу фінальному споживачу вона могла становити до 240 млн євро. 

Розслідування, яке завершилося успішним затриманням наркотика та членів ланцюжка постачання, почалося більше року тому у співпраці з правоохоронцями Колумбії та США.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Європа без росіян: як переконати держави ЄС закрити кордон для громадян РФ

Чи можливо на загальноєвропейському рівні заборонити видачу віз росіянам? Та як забезпечити єдність усіх країн-членів ЄС в ініціативі з візовими обмеженнями?

Екоцид під час війни: ще один злочин РФ, який не має залишитися непокараним

Припинення безкарності за екоцид стане сильним сигналом для РФ. Заподіяння серйозної шкоди довкіллю є неприйнятним у будь-якій зоні бойових дій.

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.