Нова група поранених українських військових прибула на лікування в Польщу

П'ятниця, 29 липня 2022, 10:24

На лікування у Польщу у четвер прибула група з 30 поранених українських військових.

Про це повідомило "Польське радіо", пише "Європейська правда".

Українських поранених спеціальним потягом привезли до станцій у Кракові та Катовіце у другій половині дня 28 липня. Звідти їх транспортували каретами швидкої допомоги до лікарень у Сілезії та Малопольщі.

"Тут є військові в різному стані: від тих, хто у важкому стані, але вже оглянуті, до тих, хто в легшому стані, але потребує реабілітації", - розповів малопольський воєвода Лукаш Кміта.

"Я мав можливість порозмовляти з нашими військовими. Це люди з цілої України, з різних регіонів. Ми раді бачити їх у Польщі, дуже чекали на них тут. Я дуже зворушений, що вони хоч і так важко поранені, але всміхаються, дякують. І кожен з них справді дуже вдячний за цю допомогу", - прокоментував генеральний консул України у Кракові Вячеслав Войнаровський.

Це вже вдруге відбувається таке транспортування поранених бійців з України на лікування до Польщі. Перше відбувалося з Любліна до Варшави.

Днями у Польщі запустили велику кампанію збору коштів на зброю для України, перший з яких  - на три гелікоптери для евакуації поранених.

24 липня поляки закрили збір на "Байрактар" для України, зібравши необхідні 22,5 млн злотих.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: