Німецький політик: воєнний стан в анексованих районах України – ще один знак слабкості Путіна

Середа, 19 жовтня 2022, 18:49

У Німеччині назвали ще однією ознакою слабкості президента РФ Владіміра Путіна проголошення ним воєнного стану на тимчасово окупованих територіях України.

Про це заявив Александер Граф Ламбсдорф, зовнішньополітичний діяч Вільної демократичної партії Німеччини, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Spiegel.

Він вважає воєнний стан, запроваджений господарем Кремля на нещодавно анексованих українських територіях, "ще однією ознакою слабкості".

"Це просто показує, що він хоче розширити свою владу за допомогою адміністративних засобів там, де він ризикує її втратити за допомогою військових засобів" – сказав Ламбсдорф.

Захід повинен дотримуватися своєї лінії на підтримку України, заявив Ламбсдорф. Подальші поставки зброї з Німеччини є вкрай необхідними з огляду на нещодавні атаки безпілотників. "Зараз ми маємо посилити протиповітряну оборону України", - наголосив політик ВДП.

19 жовтня російський президент Владімір Путін оголосив про рішення запровадити воєнний стан в анексованих Херсонській, Запорізькій, Луганській та Донецькій областях України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.