У Німеччині хочуть спростити надання громадянства іноземцям    

П'ятниця, 25 листопада 2022, 10:27

Міністр внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фезер має намір істотно знизити вимоги до іноземців, які бажають отримати німецьке громадянство.

Про це повідомила газета Bild із посиланням на протокол конференції за участю федерального і земельних міністерств внутрішніх справ, який є в її розпорядженні, передає "Європейська правда" з посиланням на DW.

Зокрема, як випливає з цього документа, планують автоматично надавати громадянство ФРН народженим у Німеччині дітям, якщо хоча б один із їхніх батьків легально живе в Німеччині щонайменше п'ять років.

Крім того, влада має намір скоротити з восьми до п'яти років мінімальний термін отримання громадянства за натуралізацією. В особливих випадках, пише Bild, натуралізація буде можлива навіть через три роки.

При цьому, за даними Bild, планують скасувати чинну сьогодні вимогу про відмову від громадянства іншої країни.

Ненсі Фезер також має намір скасувати вимогу достатнього рівня володіння мовою для людей, старших за 67 років. Замість цього надалі буде достатньо "здатності до усного спілкування". Обов'язковий досі тест на знання історії та політичного устрою Німеччини теж скасують для цієї групи іноземців.

Тим часом, як зазначає Bild, відомче голосування щодо ініціативи Фезер поки що не закінчене.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: