У Румунії долають наслідки підтоплень після сильних злив

Середа, 28 травня 2025, 16:28 - Марія Ємець

Низка районів Румунії постраждали від локальних підтоплень внаслідок сильних злив, деяким людям довелось залишити свої домівки.

[SOURCE]Про це повідомляє Digi24, пише "Європейська правда".

Наслідки сильних опадів торкнулися понад 60 місцевостей у шістнадцяти районах Румунії, у тому числі столиці Бухаресті.  

Пожежно-рятувальна служба здійснила десятки виїздів, щоб допомогти людям відкачувати воду з дворів та підвалів. 

Наслідки негоди у жудці Ботошені, фото служби надзвичайних ситуацій

Через наслідки негоди були тимчасово перекриті три дороги національного значення і дві – місцевого значення. У містечку Чугеш в жудці Бекеу повноводний потік зруйнував тимчасовий міст і близько 1800 місцевих мешканців виявились заблокованими.

Евакуація у жудці Ботошені, фото служби надзвичайних ситуацій

В одній із громад жудця Нямц місцева річка вийшла з берегів та затопила ділянку з 12 будинками. 

Підтоплення у жудці Нямц, служба надзвичайних ситуацій

В районі містечка Флеминзь під Сучавою також затопило 14 домогосподарств, мешканців евакуювали. 

У жудці Бузеу вирішили контрольовано скидати воду з дамби, щоб не допустити затоплення осель. 

Ще у понеділок метеорологи оголосили для окремих районів Румунії помаранчевий та червоний рівень попередження через загрозу повеней.

Нагадаємо, у квітні через негоду на півночі Італії зупинились потяги і закривали низку доріг.