У Нідерландах гасять велику пожежу у дата-центрі, у компаній-клієнтів – проблеми
У нідерландському місті Алмере гасять велику пожежу у дата-центрі, їй присвоїли статус "дуже великої".
[SOURCE]Про це повідомляє NOS, пише "Європейська правда".
Для мешканців нідерландського Алмере оголосили попередження про токсичний дим через масштабну пожежу у дата-центрі компанії NorthC Datacenters.
Займання сталося в одному з приміщень, де розташовувалися низка технічних пристроїв і джерела резервного живлення. З працівників ніхто не постраждав, евакуацію провели вчасно. Причини пожежі наразі невідомі.
Пожежно-рятувальна служба присвоїла пожежі статус "дуже великої", на місці присутні численні команди вогнеборців з технікою. Зусилля зосереджені на тому, щоб не допустити поширення пожежі на інші частини будівлі.
Пожежа вплинула на роботу Утрехтського університету, кілька серверів якого розташовані саме у цьому дата-центрі. Зокрема, перестали працювати його застосунки та сайт.
Також про технічні проблеми повідомила компанія, що розсилає рахунки від закладів охорони здоров’я.
У Польщі цього тижня у боротьбі з масштабною лісовою пожежею загинув пілот пожежного літака.
У Латвії загорівся в дорозі пасажирський поїзд.