Комітет ВР з євроінтеграції створює центр аналізу законопроектів, запрошують експертів

Четвер, 28 травня 2015, 18:02
Версія для друку Коментарі

Комітет Ради з євроінтеграції  створює парламентську експертну групу з права ЄС, яка буде проводити експертизу законопроектів, сприяючи належному їх розгляду парламентом.

Про це йдеться у повідомленні фундації "Відкрите суспільство".

"Системна експертиза законопроектів, їх своєрідний "скрінінг" допоможуть народним депутатам України зрозуміти суть Угоди про асоціацію та відповідних актів права ЄС", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, наразі перевірки відповідності  актам права Європейського Союзу, а також відповідним зобов’язанням України в комітеті з євроінтеграції чекають 1300 законопроектів. Експертна група може полегшити цей процес.

До участі у групі запрошують експертів - з 28 травня до 30 червня 2015 року проводиться конкурсний набір. Кандидати повинні мати  вищу юридичну чи економічну освіту у сфері міжнародного та європейського права та стаж роботи за фахом.

Групу буде створено з ініціативи комітету Верховної ради з питань європейської інтеграції та Фундації "Відкрите суспільство", а також за підтримки Міжнародного фонду "Відродження". 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

"Миротворчий фейк" російських ЗМІ: чому Україна не реєструвала проект резолюції в Радбезі ООН

В РФ просувають новий фейк. Тепер – про ситуацію в ООН. Причому просування ведеться не через "трешовий набір" ЗМІ на кшталт Sputnik або Russia Today, а за допомогою респектабельного "Комерсанта". Російські дипломати, яких цитують колеги, поширюють відверту брехню...

Євген Приходько, для Європейської правди

Міграційна проблема на паузі: чи пройшов ЄС пік кризи біженців

За минулий місяць потік мігрантів із Лівії до Італії впав на 85%. Втім, дуже вірогідно, що досягнуто це було не зовсім законним шляхом. Рим звинувачують у виплаті коштів лівійським воєначальникам та бандитам заради призупинення міграції.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter