Комітет ВР з євроінтеграції створює центр аналізу законопроектів, запрошують експертів

Четвер, 28 травня 2015, 18:02
Версія для друку Коментарі

Комітет Ради з євроінтеграції  створює парламентську експертну групу з права ЄС, яка буде проводити експертизу законопроектів, сприяючи належному їх розгляду парламентом.

Про це йдеться у повідомленні фундації "Відкрите суспільство".

"Системна експертиза законопроектів, їх своєрідний "скрінінг" допоможуть народним депутатам України зрозуміти суть Угоди про асоціацію та відповідних актів права ЄС", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, наразі перевірки відповідності  актам права Європейського Союзу, а також відповідним зобов’язанням України в комітеті з євроінтеграції чекають 1300 законопроектів. Експертна група може полегшити цей процес.

До участі у групі запрошують експертів - з 28 травня до 30 червня 2015 року проводиться конкурсний набір. Кандидати повинні мати  вищу юридичну чи економічну освіту у сфері міжнародного та європейського права та стаж роботи за фахом.

Групу буде створено з ініціативи комітету Верховної ради з питань європейської інтеграції та Фундації "Відкрите суспільство", а також за підтримки Міжнародного фонду "Відродження". 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дарія Гайдай, Центр "Нова Європа"

Новий балканський виклик: територіальна суперечка, що може заблокувати розширення ЄС

Територіальна суперечка між Хорватією та Словенією стала загрозою для всієї балканської політики ЄС. Якщо вже Словенія та Хорватія не можуть домовитися десятиліттями, то якими будуть переговори між Хорватією і Сербією?

Cергій Сидоренко, Європейська правда

Чи скасують безвіз Україні: що не так у боротьбі Брюсселя за антикорупційний суд

"Європейська правда" має підстави стверджувати, що реальної загрози безвізу через антикорупційний суд немає. Чим можна це підтвердити та що може втратити Україна, якщо ігноруватиме вимоги партнерів – читайте у нашій статті...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter