Комітет ВР з євроінтеграції створює центр аналізу законопроектів, запрошують експертів

Четвер, 28 травня 2015, 18:02
Версія для друку Коментарі

Комітет Ради з євроінтеграції  створює парламентську експертну групу з права ЄС, яка буде проводити експертизу законопроектів, сприяючи належному їх розгляду парламентом.

Про це йдеться у повідомленні фундації "Відкрите суспільство".

"Системна експертиза законопроектів, їх своєрідний "скрінінг" допоможуть народним депутатам України зрозуміти суть Угоди про асоціацію та відповідних актів права ЄС", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, наразі перевірки відповідності  актам права Європейського Союзу, а також відповідним зобов’язанням України в комітеті з євроінтеграції чекають 1300 законопроектів. Експертна група може полегшити цей процес.

До участі у групі запрошують експертів - з 28 травня до 30 червня 2015 року проводиться конкурсний набір. Кандидати повинні мати  вищу юридичну чи економічну освіту у сфері міжнародного та європейського права та стаж роботи за фахом.

Групу буде створено з ініціативи комітету Верховної ради з питань європейської інтеграції та Фундації "Відкрите суспільство", а також за підтримки Міжнародного фонду "Відродження". 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, "Європейська правда"

Митниця проти "євроблях": чи допоможе Вільнюс вирішити проблему литовських авто

Податкова має інформацію про 239 литовських компаній, які видають доручення на право користування своїми автівками громадянам України, причому деякі компанії видали понад 200 таких доручень. У більшості випадків керівниками цих литовських компаній також є громадяни України.

Євген Приходько, для Європейської правди

Санкції ЄС проти Польщі: до чого призведе жорстке рішення Європарламенту

Голосування в Європарламенті акурат випало на день відзначання другої річниці правління партії "Право та справедливість". Варшаві загрожує позбавлення права голоса у ЄС. Анонсувавши введення санкцій, Брюссель досить символічно підбив підсумки двох років "добрих змін" від польської правлячої партії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter