Розвідка США розслідуватиме вплив Росії на європейські партії

Неділя, 17 січня 2016, 13:52
Версія для друку Коментарі

Конгрес США доручив американській розвідці провести розслідування  можливого підпільного фінансування європейських партій російськими спецслужбами протягом останнього десятиліття.

Про це пише британське видання The Telegraph з посиланням на власні джерела у британському уряді

Таким чином США перевірять фінансування партій та благодійних організацій в ЄС, яке, можливо, здійснювалось з Росії.

Вашингтон підозрює, що Росія здійснює таку діяльність з метою підриву "політичної згуртованості в НАТО та ЄС" щодо питань протиракетної оборони США, антиросійських санкцій ті інших проблем.

Чиновник відмовився відповісти на питання, які партії будуть перевірятися в першу чергу.

Проте точно відомо, що в досьє "російського впливу на активність партій" мають увійти партії та організації Франції, Нідерландів, Угорщини, а також Австрії та Чехії.

Найбільш ймовірними кандидатами на перевірку вважаються ультраправі групи: "Йоббік" в Угорщині, "Золотий Світанок"" у Греції, "Північна ліга" в Італії та Національний фронт Франції, який отримав 9 млн євро кредиту від російського банку у 2014 році.

Російський вплив було також виявлено у процесі організації референдуму щодо угоди про Асоціацію України та ЄС в Нідерландах у квітні цього року.

Джерела видання наголошують на тому, що аргументи на підтримку референдуму "нагадують російську пропаганду".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Cергій Сидоренко, Європейська правда

Чи скасують безвіз Україні: що не так у боротьбі Брюсселя за антикорупційний суд

"Європейська правда" має підстави стверджувати, що реальної загрози безвізу через антикорупційний суд немає. Чим можна це підтвердити та що може втратити Україна, якщо ігноруватиме вимоги партнерів – читайте у нашій статті...

Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter