ЄС виділив Туреччині перші 95 млн євро на мігрантів

П'ятниця, 04 березня 2016, 14:26
Версія для друку Коментарі

Європейська комісія оголосила про виділення першої частини фінансової допомоги Туреччині для розвʼязання проблеми мігрантів.

Про це йдеться у прес-релізі Єврокомсії.

Таким чином, були представлені перші проекти в рамках коштів ЄС для мігрантів у Туреччині, які передбачають виділення 55 млн євро для задоволення невідкладних потреб сирійських школярів в Туреччині.

Також повідомляється, що 40 млн євро буде надано Туреччині в якості гуманітарної допомоги через всесвітню продовольчу програму (МПП).

Йоханнес Ган, комісар європейської політики сусідства і розширення переговорів оголосив про виділення коштів під час відвідування таборів біженців на південному сході Туреччини в провінції Газіантеп і Кахраманмараш, де він зустрівся з політичними представниками і відвідав фінансовану ЄС школу в Кахраманмараші.

Як відомо, 29 листопада 2015 року ЄС та Туреччина уклали угоду, згідно з якою Анкара погодилася допомогти зупинити потік шукачів притулку до Європи в обмін на фінансову підтримку, спрощення візового режиму та відновлення переговорів про вступ до ЄС.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter