До України в четвер прибуде заступник генсека НАТО

Середа, 13 квітня 2016, 18:12
Версія для друку Коментарі

Заступник генерального секретаря НАТО 14-15 квітня перебуватиме у Києві з візитом.

Про це повідомляється на сайті НАТО.

У повідомленні прес-служби Альянсу зазначається, що програма візиту передбачає участь Вершбоу в Київському форумі безпеки, де він виступить з промовою під назвою "НАТО підтримує Україну".

Також під час візиту заступник генерального секретаря зустрінеться з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним та міністром оборони Степаном Полтораком.

Нагадаємо, у березні заступник генерального секретаря НАТО Олександр Вершбоу заявив, що НАТО не відмовиться від додаткових заходів безпеки у Східній Європі в обмін на можливу допомогу Росії в боротьбі з тероризмом.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Центр "Нова Європа"

Достукатися до ЄС: навіщо Україні дискусія про майбутнє Європи

Лідери ЄС розпочали дебати щодо майбутнього Євросоюзу, його цілей, очікувань та потреб. Якщо Україна хоче, аби її інтереси також бралися до уваги у розбудові європейського дому, то потрібно передусім заявити про них. Тому Київ просто зобов’язаний порушити монополію країн-членів ЄС говорити про майбутнє Європи.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Курт Волкер: "Джавеліни" будуть частиною допомоги, але йдеться про значно більше

Спецпредставник США з питань України: "Буде помилкою сприймати цю історію як суперечку між Заходом та Порошенком. Це не так. Самій Україні потрібне це законодавство!.. Нове антикорупційне законодавство має бути максимально жорстким..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter