НАТО готовий прийняти заявку на членство від України – Вершбоу

Четвер, 14 квітня 2016, 15:14
Версія для друку Коментарі

У тому випадку, якщо Україна, після проведення відповідних реформ, подасть заявку на членство в НАТО, то її розглянуть відповідним чином.

Про це заступник генерального секретаря НАТО Александер Вершбоу заявив в інтерв'ю Укрінформу.

"Ми, звичайно поважаємо право України претендувати на членство і якщо після цих реформ, які будуть успішно втілені, український народ вирішить зробити цей крок, то ми маємо необхідні механізми. У цьому питанні немає жодної дискримінації. Ми дотримуємося принципу, що країни мають право самостійно обирати систему забезпечення власної безпеки", - повідомив Вершбоу.

Водночас заступник генсека НАТО зазначив, що за його інформацією, Україна не здійснює кроки, необхідні для отримання членства в Альянсі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за словами Вершбоу, в НАТО ще до початку агресії РФ проти України припускали таку можливість. Також виступаючи на Київському безпековому форумі, заступник генсека НАТО виключив можливість того, що НАТО визнає анексію Криму Росією.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Центр "Нова Європа"

Достукатися до ЄС: навіщо Україні дискусія про майбутнє Європи

Лідери ЄС розпочали дебати щодо майбутнього Євросоюзу, його цілей, очікувань та потреб. Якщо Україна хоче, аби її інтереси також бралися до уваги у розбудові європейського дому, то потрібно передусім заявити про них. Тому Київ просто зобов’язаний порушити монополію країн-членів ЄС говорити про майбутнє Європи.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Курт Волкер: "Джавеліни" будуть частиною допомоги, але йдеться про значно більше

Спецпредставник США з питань України: "Буде помилкою сприймати цю історію як суперечку між Заходом та Порошенком. Це не так. Самій Україні потрібне це законодавство!.. Нове антикорупційне законодавство має бути максимально жорстким..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter