НАТО готовий прийняти заявку на членство від України – Вершбоу

Четвер, 14 квітня 2016, 15:14
Версія для друку Коментарі

У тому випадку, якщо Україна, після проведення відповідних реформ, подасть заявку на членство в НАТО, то її розглянуть відповідним чином.

Про це заступник генерального секретаря НАТО Александер Вершбоу заявив в інтерв'ю Укрінформу.

"Ми, звичайно поважаємо право України претендувати на членство і якщо після цих реформ, які будуть успішно втілені, український народ вирішить зробити цей крок, то ми маємо необхідні механізми. У цьому питанні немає жодної дискримінації. Ми дотримуємося принципу, що країни мають право самостійно обирати систему забезпечення власної безпеки", - повідомив Вершбоу.

Водночас заступник генсека НАТО зазначив, що за його інформацією, Україна не здійснює кроки, необхідні для отримання членства в Альянсі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за словами Вершбоу, в НАТО ще до початку агресії РФ проти України припускали таку можливість. Також виступаючи на Київському безпековому форумі, заступник генсека НАТО виключив можливість того, що НАТО визнає анексію Криму Росією.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Ганна Шелест, для Європейської правди

Brexit зупинився на кордоні: як проблема Північної Ірландії ламає переговори Великої Британії та ЄС

По обидва боки ірландського кордону є політики та активісти, які сподіваються на відновлення об’єднаної Ірландії. На думку колишнього міністра юстиції Ірландії Майкла МакДауела, ще 10 років тому він не міг уявити об’єднану Ірландію, але сьогодні готовий сказати "можливо"...

Юрій Панченко, Європейська правда

Уряд на свята: що стоїть за ротацією польської влади

Пауза у реконструкції уряду Польщі одночасно означає збереження нинішнього курсу щодо України. Головний дипломат поки зберігає свою посаду, а отже, найближчі півтора місяці МЗС Польщі продовжить старанно торпедувати відносини з Україною.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter