Прокуратура Польщі: помилки в документах торкнулися 90% жертв катастрофи Ту-154

Понеділок, 18 квітня 2016, 19:11
Версія для друку Коментарі

У Польщі буде створена група судмедекспертів, яка займеться помилками в документації, що стосується тіл жертв Смоленської катастрофи. Ексгумація поки не планується.

Про це заявив заступник генпрокурора Польщі Марек Пасенек, повідомляє Радіо Польща.

"Необхідно створити групу судмедекспертів, які ознайомилися б з медичною документацією, в тому числі і з Росії", - заявив Пасенек.

Він зазначив, що в документації, яка стосується тіл жертв Смоленської катастрофи, було виявлено "безліч помилок". За його словами, помилки торкнулися 90% тіл жертв авіакатастрофи.

У той же час він підкреслив, що поки рано говорити про можливу ексгумацію тіл жертв катастрофи. Можливо, таке рішення буде прийнято пізніше.

Заступник генпрокурора зазначив, що в першій половині травня відбудеться зустріч прокурорів з членами сімей жертв катастрофи Ту-154М, під час якої буде піднято питання можливу ексгумацію тел.

Він додав, що теоретично можна провести ексгумацію без згоди родичів. Він також зазначив, що планується "дипломатичний наступ" у питанні повернення Росією уламків Ту-154М, який розбився 10 квітня 2010 року над Смоленськом.

Як повідомлялося, польські ЗМІ заявили, що росіяни в труну президента у вигнанні Ришарда Качоровського. який загинув у катастрофі, поклали інше тіло.

Як відомо, новий уряд Польщі нещодавно поновив розслідування Смоленської катастрофи. 31 березня у варшавському суді у справі про Смоленську катастрофу звинуватили 5 колишніх чиновників.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Ганна Шелест, для Європейської правди

Три кола санкцій: наскільки потужним стане британське покарання РФ

Не менше, аніж сам злочин, який було визнано нападом на суверенітет Британії, офіційний Лондон вразила подальша зухвалість РФ. Як вже заявив міністр закордонних справ Королівства Борис Джонсон, складається враження, що росіяни одночасно відмежовуються від замаху і пишаються ним.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Помста до Венеції доведе: Порошенко та ВР створюють нову проблему у відносинах з Європою

Києву достатньо просто затягнути час: наступний пленарний тиждень буде останнім перед тим, як спливе термін декларування. Це створить для України і особисто для Порошенка низку проблем у відносинах з Євросоюзом та США. Хоча у Києва є аргумент на свою користь...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter