Порошенко: проблеми з е-декларуванням мали суто технічний характер

Вівторок, 06 вересня 2016, 11:02
Версія для друку Коментарі

Проблеми із запровадженням електронного декларування мали суто технічний характер.

Про це заявив президент України Петро Порошенко у своєму щорічному зверненні до Верховної ради.

Він наголосив, що антикорупційна реформа є найскладнішою серед усього комплексу реформ, однак, за словами президента, важливо зрозуміти, що наступ на корупцію розпочався.

"Проблеми зі стартом електронного декларування мали суто технічний характер, а моя політична воля як президента на запуск цієї програми незмінна: вона була, є і буде", - заявив Порошенко.

"Ця система створює нову реальність, яка посилює контроль суспільства над нашими з вами статками, доходами, витратами і способом життя", - зазначив він.

Порошенко додав, що хоча це і потребувало певного часу, але вже запрацювали Національне антикорупційне бюро, спеціалізована антикорупційна прокуратура. Проте він наголосив, що висновки з цього робити ще зарано, і ефективність їх роботи має ще бути доведена перед суспільством.

Крім того, у своєму виступі президент висловив сподівання, що позитивне рішення ЄС щодо безвізового режиму стане визнанням прогресу у здійсненні реформ.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Страсбург

Ягланд без маски: генсек Ради Європи почав відкриту кампанію за "прощення" Росії

Навряд чи можна сказати, що нинішній генсек Ради Європи і до цього мав аж надто велику довіру в Києві. Але той рівень цинізму та маніпуляцій, який він висловив увечері 22 січня з трибуни Палацу Європи, провів риску, розділивши відносини з ним на "до" і "після"...

Дарія Гайдай, Центр "Нова Європа"

Новий балканський виклик: територіальна суперечка, що може заблокувати розширення ЄС

Територіальна суперечка між Хорватією та Словенією стала загрозою для всієї балканської політики ЄС. Якщо вже Словенія та Хорватія не можуть домовитися десятиліттями, то якими будуть переговори між Хорватією і Сербією?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter