Порошенко: проблеми з е-декларуванням мали суто технічний характер

Вівторок, 06 вересня 2016, 11:02
Версія для друку Коментарі

Проблеми із запровадженням електронного декларування мали суто технічний характер.

Про це заявив президент України Петро Порошенко у своєму щорічному зверненні до Верховної ради.

Він наголосив, що антикорупційна реформа є найскладнішою серед усього комплексу реформ, однак, за словами президента, важливо зрозуміти, що наступ на корупцію розпочався.

"Проблеми зі стартом електронного декларування мали суто технічний характер, а моя політична воля як президента на запуск цієї програми незмінна: вона була, є і буде", - заявив Порошенко.

"Ця система створює нову реальність, яка посилює контроль суспільства над нашими з вами статками, доходами, витратами і способом життя", - зазначив він.

Порошенко додав, що хоча це і потребувало певного часу, але вже запрацювали Національне антикорупційне бюро, спеціалізована антикорупційна прокуратура. Проте він наголосив, що висновки з цього робити ще зарано, і ефективність їх роботи має ще бути доведена перед суспільством.

Крім того, у своєму виступі президент висловив сподівання, що позитивне рішення ЄС щодо безвізового режиму стане визнанням прогресу у здійсненні реформ.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Іванна Костіна, Європейська правда, Берлін

Бікіні, мігранти та надмандати: як агітують та голосують на виборах у Німеччині

Політична агітація у Німеччині заслуговує на окрему згадку – за строкатістю зовнішньої реклами і її кількістю передвиборний Берлін може конкурувати з Україною. Маргінали можуть просто-таки змагатися в креативі – настільки, що передвиборні плакати колекціонують у соцмережах...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter