Порошенко: проблеми з е-декларуванням мали суто технічний характер

Вівторок, 06 вересня 2016, 11:02
Версія для друку Коментарі

Проблеми із запровадженням електронного декларування мали суто технічний характер.

Про це заявив президент України Петро Порошенко у своєму щорічному зверненні до Верховної ради.

Він наголосив, що антикорупційна реформа є найскладнішою серед усього комплексу реформ, однак, за словами президента, важливо зрозуміти, що наступ на корупцію розпочався.

"Проблеми зі стартом електронного декларування мали суто технічний характер, а моя політична воля як президента на запуск цієї програми незмінна: вона була, є і буде", - заявив Порошенко.

"Ця система створює нову реальність, яка посилює контроль суспільства над нашими з вами статками, доходами, витратами і способом життя", - зазначив він.

Порошенко додав, що хоча це і потребувало певного часу, але вже запрацювали Національне антикорупційне бюро, спеціалізована антикорупційна прокуратура. Проте він наголосив, що висновки з цього робити ще зарано, і ефективність їх роботи має ще бути доведена перед суспільством.

Крім того, у своєму виступі президент висловив сподівання, що позитивне рішення ЄС щодо безвізового режиму стане визнанням прогресу у здійсненні реформ.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Олександр Левченко, посол в Хорватії в 2010-2017 роках

Рецепти успіху в інформаційній війні з Росією: досвід українського посла

Ситуація в Криму погіршувалася з кожним днем, ставши хітом для місцевих медіа. Але навіть за такої ситуації на ефіри до телеканалів доводилося пробиватися з боями. Медійники розуміли, що український посол коментуватиме гостро, а російська сторона нервуватиме...

Геннадій Максак, для Європейської правди

Безпека для Східного партнерства: які зміни варто лобіювати Україні

До саміту "Східного партнерства" Україна підходить з повністю виконаними проміжними завданнями по розділу "Безпека" та на 50% досягнутими цілями, запланованими на період до 2020 року. Це дає підстави порушувати питання про поглиблення безпекової складової партнерства.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter