У Польщі пройшли акції протесту проти торговельних угод ЄС із США і Канадою

Неділя, 16 жовтня 2016, 11:22
фото
Версія для друку Коментарі

У кількох містах Польщі відбулися протести проти угод Євросоюзу про зону вільної торгівлі з Канадою та США - CETA і TTIP.

Про це повідомляє Радіо Польща.

У Варшаві учасники акції (представники громадських та екологічних організацій) здійснили ходу від Міністерства сільського господарства до Канцелярії голови Ради Міністрів.

Один з організаторів протесту з ініціативи "Акція Демократія" сказав, що люди переживають про можливі наслідки угод про вільну торгівлю. Він упевнений, що такі угоди стануть загрозою для польських рільників, споживачів і порушують також права людини.

фото - wprost.pl

"Акція Демократія" зібрала 100 тисяч підписів під петицією на захист польського сільського господарства і торгівлі "Stop TTiP - Stop CETA".

Наступного тижня організатори протестів мають намір передати парламентові і урядові постулати з підписами громадян.

Виробники бояться, що вони не будуть конкурентоспроможними і просто зникнуть з ринку, а якість продуктів харчування погіршиться. Мовляв, канадці допускають до ужитку велику кількість хімічних споживчих засобів, які у Європі раніше були заборонені.

Протести проти угод Євросоюзу про вільну торгівлі з Канадою та США відбулися також у Кракові, Новому Санчі, Ольштині, Познані та інших містах.

Тим часом, представники Польської Селянської партії також домагаються, аби уряд відхилив угоду про вільну торгівлі з Канадою CETA.

На початку місяця польський Сейм прийняв постанову щодо торговельної угоди з Канадою CETA. Депутати схвалили включення до закону положення, що Сейм ратифікуватиме угоду більшістю 2/3 голосів.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Геннадій Максак, для Європейської правди

Рівняння на аутсайдерів: як ЄС бачить майбутнє Східного партнерства

Нова архітектура Східного партнерства не передбачає окремих майданчиків для зустрічей держав, які імплементують Угоди про асоціацію з ЄС. Штучне збереження старого формату із шістьма країнами може понизити і до того невисокий інтерес до багатосторонньої співпраці.

Надія Коваль, для Європейської правди

Нова стратегія для каталонської незалежності: Барселона та Мадрид змінюють тактику

Каталонія перебуває у вкрай невигідній позиції, адже будь-який натяк на загострення дасть Мадриду формальний привід застосувати силу. Стурбованість ЄС поліцейським насильством 1 жовтня потонула у морі запевнень про підтримку територіальної цілісності Іспанії...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter